Login
Hasło

Zarejestruj się     Nie pamiętam hasła
       


KORPORACJE

W scenariuszu KORPORACJE każdy z graczy reprezentuje korporację o ściśle okreslonych cechach i celach. W zależności od korporacji gracze mają do dyspozycji różne statki, agentów, zasoby gotówki, fabryki i magazyny. Różne sa również cele. Jedni muszą zarobić określoną ilość gotówki. Inni zniszczyć ileś statków pozostałych graczy.
Wybór korporacji dokonywany jest częściowo losowo. Najpierw na podstawie ilości graczy uczestniczących w grze losowany jest zestaw korporacji, a następnie gracz który "wylosuje" najwyższą liczbę może wybrać jako pierwszy korporację, którą będzie reprezentował, z listy dostępnych.
            JUŻ DOSTĘPNE.
      Twoje gry
  


 Musisz zalogować się aby wyświetlić listę gier.
102
2021.09.16 18:37
ilość graczy: 2 / 4  
WOLNA KONKURENCJA
Zaloguj się aby dołączyć do tej gry

Utwórz nowe konto
Login:  
Hasło:
Email:
Rok urodzenia:
     Twoje konto:      Podany rok urodzenia:
Ilość rozegranych tur:
Ilość rozgrywanych/rozegranych gier: 0 Zmień hasło
 
 
Gwiezdny Kupiec (ang. Star trader) – gra planszowa wydana w 1982 roku przez firmę SPI (Simulations Publications Inc.), której autorami są Redmond A. Simonsen i Nick Karp. W Polsce grę wydała, bez praw licencyjnych, firma Encore. Jest to skomplikowana strategia ekonomiczna, jej akcja zlokalizowana jest w dalekiej przyszłości XXIV wieku. Gracze wcielają się we właścicieli międzynarodowych korporacji, którzy rywalizują na rynkach surowców, handlu, przewozu pasażerów. Mogą również prowadzić nielegalną działalność, jak przemyt i rozbój. W tej chwili utworzonych jest 395 gier.
W 124 grach został wyłoniony zwycięzca.
Zarejestrowanych jest 872 graczy.


 


Zgłoszenie błędów:
gra@projekt-sekator.pl

Kontakt w innych sprawach,
również na powyższy adres.