Prośba o wsparcie

Mając problem ze znalezieniem chętnych do gry w planszówkę, postanowiłem przenieść grę do internetu, dochodząc do wniosku że tak będzie mi łatwiej znaleźć towarzystwo do gry.
Ale niedoceniłem skomplikowaności zagadnienia i tego że zabierze mi to kilka miesięcy.
Piszę to żeby pokazać, że przesłanki stojące za napisaniem gry online nie były komercyjne. Jednak nie da się utrzymać gry w internecie za darmo. Dlatego jestem zmuszczony wyciągnąć do Was ręke po wsparcie w celu utrzymania, opłacenia serwera na którym gra znajduje się. Jak również byłaby to forma docenienia mojej pracy i mojego czasu jaki nad tym projektem spędziłem.

W zamian dostaniecie kod/kody uruchamiający dodatkowe ustawienia gry.

Jak udzielić wsparcia

Za pośrednictwem platformy aukcyjnej allegro.
Wejdź na stronę allegro za pomocą poniższego linku.

Czym są kody?

Kody włączają dodatkowe ustawienia, nie mającego bezpośredniego wpływu na grę. Nie jest to system „zapłać i wygraj”. Dzięki kodom możesz zwiększyć ilość karteczek, czy wiedzieć więcej wpisów w dzienniku gry. Ale również utworzyć i dołączyć do innego scenariusza rozgrywki.

Kwota wsparcia

Oczywiście kwota jaką chcesz wesprzeć funkcjonowanie gry w interncie powinna być dowolnej wysokości.
Jednak z przyczyn technicznych (i logicznych), należało określić kwotę dla systemu allegro.
Jest to wielokrotność 1 zł. Chcesz przekazać więcej? "Kup" więcej przedmiotów (kodów) na allegro. W zamian otrzymasz odpowiednią ilość kodów włączających opcje w grze, odpowiadającą ilości przekazanych złotówek.WAŻNE
Zakup nie działa automatycznie. Tzn po wpłacie nie dostaniesz natychmiast kodu. Muszę fizycznie usiąść do komputera, wygenerować i wysłać Tobie kod.
Proszę o cierpliwość.