Login
Hasło

Zarejestruj się     Nie pamiętam hasła
       


WOLNA KONKURENCJA

To podstawowy scenariusz wg którego rozgrywana jest gra. Każdy z graczy otrzymuje statek z kadłubem typu Klarnet z trzema modułami towarowymi, jednym broni lekkiej, bezpiecznego skoku i pasażerskim, oraz z załogą klasy B.
Kązdy otrzymuje również 300 HT na start.
Następnie z przedziału 2-12 (2x rzut kostkami) losowana jest ilość punktów, które będzie mial do rozdysponowania na swoje poziomy powiązań. Na koniec ustala w którym porcie umieści swój statek. Wszyscy gracze rozpoczynają mniej więcej na takim samym poziomie, jedynie ilość otrzymanych punktów powiązań może znacząco się różnić. Warunek zwycięstwa to osiągnięcie 1000 HT gotówki
      Twoje gry
  


 Musisz zalogować się aby wyświetlić listę gier.
Żeby móc utworzyć nową grę, musisz zalogować się.
Utwórz nową grę
Nazwa gry:*
Ilość graczy: *)Tylko litery (bez ogonków) i cyfry
Ty jako:
Chcę grać z osobami w wieku:  
Bez wpisania prawidłowego kodu, gra nie będzie mieć ograniczeń wiekowych (uzyskaj kod)
Rodzaj gry  

     Twoje konto:      Podany rok urodzenia:
Ilość rozegranych tur:
Ilość rozgrywanych/rozegranych gier: 0 Zmień hasło
 
 
Gwiezdny Kupiec (ang. Star trader) – gra planszowa wydana w 1982 roku przez firmę SPI (Simulations Publications Inc.), której autorami są Redmond A. Simonsen i Nick Karp. W Polsce grę wydała, bez praw licencyjnych, firma Encore. Jest to skomplikowana strategia ekonomiczna, jej akcja zlokalizowana jest w dalekiej przyszłości XXIV wieku. Gracze wcielają się we właścicieli międzynarodowych korporacji, którzy rywalizują na rynkach surowców, handlu, przewozu pasażerów. Mogą również prowadzić nielegalną działalność, jak przemyt i rozbój. W tej chwili utworzonych jest 463 gier.
W 138 grach został wyłoniony zwycięzca.
Zarejestrowanych jest 1005 graczy.


 


Zgłoszenie błędów:
gra@projekt-sekator.pl

Kontakt w innych sprawach,
również na powyższy adres.